Image Alt

Pilates

Pilates

Pilates, Joseph Pilates tarafından kasları güçlendirmek, esnekliği arttırmak ve vücudun genel sağlığını iyileştirmek amacıyla geliştirilmiş bir egzersiz sistemidir.Egzersizler minder üzerinde ya da özel olarak dizayn edilmiş aletlerle yapılır. Pilates sistemi vücudun her bölümünü çalıştırmaya yönelik farklı aktivitelere uygun egzersizler içerir. 20.yüzyılın başlarında ortaya çıkan pilates, kendi döneminin ilerisinde bir sistemdi ve 21. yüzyılın modern insanları tarafından büyük ilgi gördü. A.B.D’de günümüzde yaklaşık 10 milyon kişi pilates yapmakta ve bu sayı her geçen sene daha da artmaktadır.

Event schedule

15:00 – 16:00

Pazartesi

19:30 – 20:30

Salı

15:00 – 16:00

Çarşamba

19:30 – 20:30

Perşembe

19:30 – 20:30

Cuma

12:30 – 13:30

Pazar

İlk kez Kolombiyalı dansçı ve koreograf Alberto Beto Perez tarafından 1990 sonrası yıllarda oluşturulan zumbanın, dünyadaki en yaygın dans ve fitness bileşimi programı olarak ün kazandığı bilinir. Zumba fitnessın kendine has doğasını oluşturan temel niteliği, onun başta Latin olmak üzere, uluslararası müziklerle dansı bir araya getirmesidir. Eğlenceyle harmanlanmış aerobik bir aktivite olarak, genellikle kumbiya, samba, salsa, mambo, merenge ve hip-hop gibi çeşitli danslarla ve müziklerle yapılır.

Join in for a free workout

a
Crossfit Coach

Matie Simms Junior

a
Cardio & Conditioning

Madison Froning

What to expect from the class

Yoga, fiziksel ve zihinsel iyilik halini artırmak için nefes almaya odaklanan bir egzersiz şeklidir. Stresi azaltmak, sağlıklı kalmak, güç ve esnekliği artırmak için tasarlanmış bir dizi hareket, nefes egzersizleri ve meditasyon içerir. Amacı zihin ve bedende farkındalık ve uyum sağlamaktır.

Havlu

0,5 Litre Su

Spor Ayakkabıları

  Close

  Bölgenin en yenilikçi ve ferah alanına sahip, alanında uzman eğitmen kadromuz ve farklı aktivite seceneklerimizle bir spor kompleksiyiz.

  ÇALIŞMA SAATLERİ

  Pazartesi – Cumartesi:
  09:00 – 23:00

  Pazar:
  10:00 – 22:00

  Salonumuz haftanın 7 günü açıktır.

  Our socials
  About